DEKAMERON.NET


Sklad

Dekameron- Sklad, vedení skladového hospodářství i na více skladech, určení vlastní cenové politiky prodeje zboží pomocí marže a rabatu, cenových skupin, individuální stanovení cen pro jednotlivé zákazníky včetně dalších slev nebo příplatků v penězích nebo procentem. Příjemky výdejky, interní skladové pohyby, skladové karty další možné členění na střediska, zakázky, výkony. Detailní přehled všech skladových pohybů, definované sestavy, vyhledávání, výběry, třídění a filtrování dle Vašich kritérií s tiskem nebo exportem do XLS souborů samozřejmostí. Fyzická inventura s tvorbou účetních dokladů, automatická kontace všech pohybů na skladě. Možnost přímého spojení „kasy prodejny“ s modulem pokladna s okamžitou  automatickou tvorbou pokladních dokladů při hotovostním prodeji a tím i stálý okamžitý přehled stavu financí v „kase prodejny“.

On line účetní systém

Možnost provozu na našem serveru, přístup k datům ihned a z celého světa, data jsou vždy aktuální, možnost účtování profesionální účetní firmou.

Dvacet let zkušeností

Od roku 1991 byl vyvíjen SW Dekameron napsaný pro prostředí operačního systému DOS na bázi FOXPro. Účetní program je od té doby úspěšně používán jak pro dodavatelské tak pro vlastní vedení účetnictví pro podnikatele a příspěvkové organizace.Analýz a zkušeností z tohoto provozu bylo použito k vývoji zcela nového moderního systému Dekameron.net pracujícího v prostředí .Net a Microsoft SQL server (Vysoká bezpečnost Vašich dat i bezpečná souběžná práce velkého počtu uživatelů ). Systém využívá zkušeností z provozu SW Dekameron i 20 let zkušeností z vývoje systémů firmy TransControl s.r.o. pro zákazníky celého světa.