DEKAMERON.NET


Banka

Dekameron- Banka,modul pro vydávání platebních příkazů pro různé banky i internetové bankovnictví. Detailní přehled vydaných platebních příkazů s možností třídění a různých výběrů. Pořizování bankovních výpisů i ručně pomocí internetového bankovnictví. Detailní přehled o pohybech na Vašich bankovních účtech s možností třídění a různých výběrů.

On line účetní systém

Možnost provozu na našem serveru, přístup k datům ihned a z celého světa, data jsou vždy aktuální, možnost účtování profesionální účetní firmou.

Dvacet let zkušeností

Od roku 1991 byl vyvíjen SW Dekameron napsaný pro prostředí operačního systému DOS na bázi FOXPro. Účetní program je od té doby úspěšně používán jak pro dodavatelské tak pro vlastní vedení účetnictví pro podnikatele a příspěvkové organizace.Analýz a zkušeností z tohoto provozu bylo použito k vývoji zcela nového moderního systému Dekameron.net pracujícího v prostředí .Net a Microsoft SQL server (Vysoká bezpečnost Vašich dat i bezpečná souběžná práce velkého počtu uživatelů ). Systém využívá zkušeností z provozu SW Dekameron i 20 let zkušeností z vývoje systémů firmy TransControl s.r.o. pro zákazníky celého světa.