DEKAMERON.NET


Pokladna

Dekameron - Pokladna,vedení jedné nebo více „pokladen“ v různých světových měnách. Možnost přímé vazby na okamžité zobrazení stavu „prodejní kasy“ při prodeji zboží nebo služeb v hotovosti např. v „kamenném“ obchodě v případě založení prodejní pokladny. Okamžité označení faktur jako zaplacené při jejich platbě v hotovosti. Velmi jednoduché zápisy a tisk příjmových a výdajových dokladů. Přehledná pokladní kniha, barevné rozlišení příjmových, výdajových a zaúčtovaných dokladů, možnost třídění, různých výběrů a jejich tisku, automatické kontace pro zaúčtování podle předem nadefinovaných typů pokladních operací.


On line účetní systém

Možnost provozu na našem serveru, přístup k datům ihned a z celého světa, data jsou vždy aktuální, možnost účtování profesionální účetní firmou.

Dvacet let zkušeností

Od roku 1991 byl vyvíjen SW Dekameron napsaný pro prostředí operačního systému DOS na bázi FOXPro. Účetní program je od té doby úspěšně používán jak pro dodavatelské tak pro vlastní vedení účetnictví pro podnikatele a příspěvkové organizace.Analýz a zkušeností z tohoto provozu bylo použito k vývoji zcela nového moderního systému Dekameron.net pracujícího v prostředí .Net a Microsoft SQL server (Vysoká bezpečnost Vašich dat i bezpečná souběžná práce velkého počtu uživatelů ). Systém využívá zkušeností z provozu SW Dekameron i 20 let zkušeností z vývoje systémů firmy TransControl s.r.o. pro zákazníky celého světa.