DEKAMERON.NET


Faktury

Dekameron - Faktury, to je zápis a evidence přijatých i vydaných faktur, rychlá tvorba zálohových faktur, jejich jednoduché párování s následně vystavenými daňovými doklady, vystavování dobropisů, provádění zápočtů. Systém může pracovat s různými měnami dle aktivit firmy např. s Kč, USD, Euro apod. Tisk dokladů i v anglickém jazyce. Předdefinované parametrizované sestavy a výkazy poledávek, závazků a DPH umožňují detailní sledování. Všechny výstupy sestav lze prohlížet nebo tisknout, popřípadě i exportovat do XLS souborů. V seznamu dokladů velmi jednoduché vyhledávání, filtrace nebo tvorba výběrů dle různých parametrů dokladu.


On line účetní systém

Možnost provozu na našem serveru, přístup k datům ihned a z celého světa, data jsou vždy aktuální, možnost účtování profesionální účetní firmou.

Dvacet let zkušeností

Od roku 1991 byl vyvíjen SW Dekameron napsaný pro prostředí operačního systému DOS na bázi FOXPro. Účetní program je od té doby úspěšně používán jak pro dodavatelské tak pro vlastní vedení účetnictví pro podnikatele a příspěvkové organizace.Analýz a zkušeností z tohoto provozu bylo použito k vývoji zcela nového moderního systému Dekameron.net pracujícího v prostředí .Net a Microsoft SQL server (Vysoká bezpečnost Vašich dat i bezpečná souběžná práce velkého počtu uživatelů ). Systém využívá zkušeností z provozu SW Dekameron i 20 let zkušeností z vývoje systémů firmy TransControl s.r.o. pro zákazníky celého světa.