DEKAMERON.NET


Majetek

Dekameron- Majetek, vedení veškerého majetku firmy odpisy daňové i účetní, zhodnocení majetku, umístění majetku, zadání zodpovědné osoby ke každé položce majetku. Inventární soupis karet, vedení změn od-do, vyřazeného majetku. Vyhledávání, výběry, třídění a filtrování i tisk dle Vašich kritérií s tiskem nebo exportem do XLS souborů samozřejmostí. Automatická kontace všech pohybů majetku.

On line účetní systém

Možnost provozu na našem serveru, přístup k datům ihned a z celého světa, data jsou vždy aktuální, možnost účtování profesionální účetní firmou.

Dvacet let zkušeností

Od roku 1991 byl vyvíjen SW Dekameron napsaný pro prostředí operačního systému DOS na bázi FOXPro. Účetní program je od té doby úspěšně používán jak pro dodavatelské tak pro vlastní vedení účetnictví pro podnikatele a příspěvkové organizace.Analýz a zkušeností z tohoto provozu bylo použito k vývoji zcela nového moderního systému Dekameron.net pracujícího v prostředí .Net a Microsoft SQL server (Vysoká bezpečnost Vašich dat i bezpečná souběžná práce velkého počtu uživatelů ). Systém využívá zkušeností z provozu SW Dekameron i 20 let zkušeností z vývoje systémů firmy TransControl s.r.o. pro zákazníky celého světa.